3 muzikálové těhulky nazpívaly vánoční píseň Dny zázraků a přání.

3 muzikálové těhulky se spojily a nazpívaly vánoční píseň: Takhle jim to zní, i když točily každá zvlášť

I když je pro většinu umělců epidemie koronaviru téměř likvidační, pro určitou část něžného pohlaví je vlastně současná doba naopak výhodná. Své by o tom mohly vyprávět zpěvačky Veronika Krejzová, Veronika Stýblová a Pavlína Ďuriačová, z nichž se během zkoušení muzikálu Mýdlový princ v Divadle Broadway staly v roce 2015 kamarádky na život a na smrt. Odložily totiž mikrofon a čekají je v nadcházejících měsících mateřské povinnosti.

A protože stále platí zákaz veřejného zpívání, těhulky se rozhodly, že natočí píseň Dny zázraků a přání. "Napadlo nás, že bychom si mohly alespoň na dálku udělat radost a zazpívat si. Všechny milujeme Vánoce, takže druh písně byl jasný. Bylo velmi překvapující, jak se každá z nás umí pro věc zapálit. Nejen nápadem, ale i činem. Realizace byla náročná, protože žádná z nás nikdy nic podobného nezkoušela, navíc nás dost omezil fakt, že mezi každými dvěma z nás je vzdálenost minimálně 100 km. Ani to nás ale nezastavilo,“ sdělila Pavlína Ďuriačová Váchová.

Muzikálová zpěvačka, která zhubla 62 kilo, jen září: Pochlubila se bříškem v 7. měsíci těhotenství

„V březnu se bohužel zavřela divadla a my jsme se přestaly vídat fyzicky, zato jsme se všechny paradoxně sblížily ještě více, a to virtuálně. Krom toho, že nám všem chybí zpěv, divadlo, koncerty a společný kontakt, nás pojí ještě tři krásná a kouzelná zlatíčka, která všechny tři nosíme pod srdcem,“ dozvěděli jsme se od Veroniky Stýblové.

Už se pomalu chystá na miminko: Zpěvačka Verony v 7. měsíci zařizuje dětský pokojíček

„Pavča dodala zaranžované noty, Verunka Stýblová přispěla svým know-how na celé zpracování a já jsem přinesla nápad. Víc hlav víc ví. Vznikne tak nádherná vzpomínka na přátelství, těhotenství a Vánoce, a to i v tak nelehké a otravné době,“ doplnila Veronika Krejzová.

„Je naprosto super, že v tom nejsme samy, můžeme si radit, povzbuzovat se a předávat si navzájem zkušenosti. Přejeme všem čtenářům Super.cz krásné letošní Vánoce,“ dodaly závěrem jednohlasně nastávající maminky. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků