Tereza Brodská

Tereza Brodská Foto: FTV Prima

Tereza Brodská maminku Janu Brejchovou o Vánocích nejspíš neuvidí

Eva Burešová (29), Tereza Brodská (54) a Roman Tomeš (34) potěšili seniory, kterým do domova důchodců přinesli vánoční dárky. Hvězdy seriálu Slunečná nejprve podstoupily testy na covid, aby klienti domova seniorů byli v bezpečí.

Tereza Brodská má sama maminku, slavnou herečku Janu Brejchovou (82), v léčebně dlouhodobě nemocných, a tak ví, jak je to pro všechny uvnitř těžké.

„Je to výborné, protože je tu mladá krev, Evička Burešová a Roman Tomeš, takže to bylo hrozně milý. A já tím, že sama mám maminku v LDN, chápu, co to pro ty lidi znamená, že za nimi někdo může přijít a udělat jim radost. A hlavně mě potěšilo, že někteří budou moci být na Vánoce se svou rodinou. To u nás ale bohužel nejde,“ říká herečka, která zatím netuší, jestli se bude moci za maminkou Janou Brejchovou během Vánoc alespoň podívat.

Tereza Brodská díky kolegyni našla hotový poklad. Kostým po své mamince Janě Brejchové

„Myslím si, že tam ten zákaz je dost striktní, a je to dobře. Samozřejmě musíme myslet nejen na sebe, ale hlavně na druhé. Doba je taková a je třeba se s tím smířit,“ míní Brodská.

Herci seniorům rozdali dárky a zazpívali koledy. Eva Burešová jim dala dokonce i jeden seriálový dárek, když prozradila, jak to v budoucnu bude mezi ní a jejím seriálovým partnerem ze Slunečné Markem Lamborou (27) alias Jankem.

„My jsme tak nějak naznačovali, že se v Týně něco zlomí, uvědomí si některé věci a udělá nějaký krok k tomu, aby už byli všichni diváci spokojení – a mí rodiče taky,“ směje se Eva Burešová, která má pro letošní rok dotočeno a těší už se jen na svátky.

Přemek Forejt promluvil. Co řekl o vztahu s Evou Burešovou?

Stejně tak i Roman Tomeš, který prožije Vánoce doma s rodinou. „Starší syn Jonáš už Ježíška vnímá hodně, a dokonce mluvil s Ježíškovým pomocníkem po telefonu. Už se ptá, kdy bude moci vyhlížet Ježíška a kdy uslyší zvoneček. Kvůli těm momentům se na to těším moc,“ řekl herec. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků