Vendula Pizingerová s manželem a synem

Vendula Pizingerová s manželem a synem Foto: Archiv V. Pizingerové

Dva měsíce po porodu vypadá skvěle a září štěstím: Takhle to sluší Vendule Pizingerové se synem

Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová (49) si ten největší dárek k Vánocům nadělila již před dvěma měsíci. S manželem Josefem Pizingerem přivítali na světě syna Josífka. Ve 48 letech zvládá roli mámy skvěle.

„Neříkám, že nejsem unavená a nevyspalá, to lhát nebudu. Bylo to náročný období i proto, že jsem připravovala koncert Kapky naděje, který bude Prima vysílat dnes večer. Ale všechno to stojí za to,“ řekla Super.cz Vendula.

„Vůbec mi nepřijde, že už za čtyři dny bude Štědrý den. My už svůj dárek máme. A vůbec mi nepřijde, že máme každoroční koncert právě dnes. Když mi Josef junior dělá koncert každý večer,“ usmívá se Vendula.

Kopie tatínka, je po něm i vzteklý. Vendula Pizingerová se rozněžnila nad malým synem Pepou

Vendulu opět také čeká sázka s manželem. Ten jí každý rok vymyslí slovo, které během galavečera musí říct. „Včera jsem se ptala manžela Josefa, jaký budu zase muset říct slovo, abych vyhrála sázku, prý mi to řekne těsně před koncertem. Asi abych neměla moc času na přemýšlení. Trošku se bojím sama sebe, aby mi myšlenky neutíkaly bůhví kam,“ dodala Pizingerová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků