Známý hokejista si vyzkoušel roli modela.

Známý hokejista si vyzkoušel roli modela. Foto: Super.cz/archiv Elega

Sekne s kariérou v NHL a vrhne se na modeling? Sexy hokejista si vyzkoušel práci před objektivem

Být vrcholovým sportovcem často znamená zářnou kariéru, která je sice intenzivní, ale také, až na legendární veterány, velmi krátká. Hradecký hokejista Filip Hronek je už čtyři roky obráncem NHL týmu Detroit Red Wings, kde pokračuje ve stopách Jiřího Hudlera, a to není jediná věc, kterou mají společnou.

Filip si také potrpí na krásné ženy, momentálně totiž randí s II. vicemiss České republiky 2019 Dominikou Benákovou. Během pauzy v NHL hraje za Mountfield HK a vypadá to, že se porozhlíží i po nové kariéře.

Stal se jednou z tváří pánské kolekce kožených doplňků. Díky této příležitosti si Filip vyzkoušel, jaké to je být modelem pro kolekci, se kterou je spojený také Jan Čenský, a za dámskou sekci dobře známá Dana Morávková, která zde navrhuje vlastní řadu kabelek, modelky Romana Pavelková a Veronika Kašáková.

„Když jsem dostal nabídku, nemohl jsem odmítnout. Jejich taška s mým monogramem se mnou už procestovala celý svět,“ prozradil Super.cz hokejista. Podobné focení pro něj byla premiéra. „Byl to super zážitek, ale radši zůstanu u hokeje,“ uzavřel se smíchem. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků