Charlie Sheen

Charlie Sheen Profimedia.cz

Sheen se po prvním propadáku se v Chicagu dočkal ovací ve stoje

To už nečekal asi nikdo. Poté, co Charlie Sheen s prvním vystoupením v rámci turné My Violent Torpedo of Truth/Defeat Is Not an Option (Mé hrubé torpédo pravdy: Prohra není varianta) absolutně pohořel, vystoupení v Chicagu mu evidentně vyšlo. Ačkoli byly názory diváků dotázaných po představení různorodé, dočkal se dokonce i ovací ve stoje.

Známý herec poupravil formát své show poté, co byla v Detroitu diváky i kritiky velmi špatně přijata. Před samotným začátkem show pak diváky požádal, aby na něj nebučeli. "Pojďme ukázat Detroitu, jak se to sakra dělá," řekl Sheen.

Ve svém vystoupení se zaobíral mimo jiné svou kariérou, nevydařenými sňatky a přítelkyněmi, které nazýval "bohyně". Populární herec navíc poměrně jiskrně odpovídal na otázky diváků. Když byl dotázán, kolikrát byl ženatý, reagoval: "Sedmtisíckrát. To je také důvod , proč jsem na mizině."

Turné se bude konat ve 20 amerických městech v dubnu a květnu. Některá města hlásí vyprodáno, jiná mají ještě několik tisíc lístků volných.

Ohlasy po prvním vystoupení v Detroitu byly přitom doslova tragické. "Čekal jsem, že to bude aspoň trochu zábavné. Místo toho přišla ale jen obrovská snůška chvástání," okomentoval Sheenovo první vystoupení jeden ze zástupu nespokojených diváků, 34letý Rodney Gagnon.

Sheena stíhají problémy

Sheen, který byl až donedávna nejlépe placeným hercem objevujícím se v americké televizi, tak dostal další K. O. Tím předchozím bylo vyhození ze sitcomu Dva a půl chlapa, což byla pro herce nesmírně lukrativní role. Producenti jej vyhodili po sérii incidentů v jeho chaotickém osobním životě.

Vedení seriálu mu nejdříve chtělo dát šanci absolvovat rehabilitační léčbu a s tvorbou seriálu na něj počkat. Sheen však poté podnikl sérii výpadů na režiséra seriálu Chucka Lorreho, který jej posléze vyhodil. Sheen reagoval trestním oznámením. Žaluje Warner Bros a Lorreho kvůli svému vyhazovu o 100 miliónů dolarů (1,73 miliardy korun). 

Jakub Kynčl , Super.cz


Časová osa článků