Jakub Kohák s budoucí manželkou Bárou

Jakub Kohák s budoucí manželkou Bárou Michaela Feuereislová

Jakub Kohák prozradil detaily zásnub: Prstýnek z rodinného dědictví u sebe nosil 10 let

Patnáct let čekala partnerka Jakuba Koháka (47), než se známý herec, bavič a moderátor vysloví se žádostí o ruku. Učinil tak nyní, začátkem prosince, a Super.cz prozradil, jak osudový den probíhal, a kdy by mohla být veselka. „Bylo to v kruhu našich známých, které jsme domů pozvali na večeři, samozřejmě za všech bezpečnostních opatření,“ řekl nám s humorem sobě vlastním.

Přestože okatá romantika a žádost o ruku v restauraci nebo při západu slunce pro něj příliš není, postaral se o dojemný moment, který budoucí nevěstu rozplakal. Během žádosti o ruku hrál u nich doma na staré piano klavírní virtuos a zazněly písně od Johna Lennona. S přítelkyní Bárou má Jakub Kohák dva syny, desetiletého Honzu a čtyřletého Wolfganga, který dostal jméno po jednom z nejznámějších hudebních skladatelů.

Zásnubní prstýnek u sebe herec a bavič nosil řadu let. „Nekupoval jsem ho, dostal jsem ho od tety z Ameriky, která ho měla po prababičce,“ svěřil.

Jakub Kohák popsal, jak si představuje ideální ženu. Znáte někdo takovou?

Kdy veselka proběhne, zatím neví. „Myslím, že během nouzového stavu neplatí pravidlo do roka a do dne. Chtěli bychom tam mít naše kamarády a blízké, takže to může proběhnout za rok, za dva nebo třeba za 10 let,“ vtipkuje Kohák.

Výběr místa a způsob, jakým obřad proběhne, nechává na své partnerce. „Je to hlavně její den, takže tohle všechno nechám na ní, jsem klidně pro klasiku, kostel, úřad, ale i pro nějakou louku,“ uvedl.

Že by k jeho rozhodnutí dopomohla pandemie a mnoho času stráveného s přítelkyní doma, s úsměvem popírá. „To já jsem věděl už dávno, co mám doma! Jen jsem si řekl, že přišel ten správný čas,“ dodává Jakub Kohák. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků