Karlos Lelu zahrnul luxusními dárečky.

Karlos Lelu zahrnul luxusními dárečky. Foto: Archiv L. Ceterové

Nákup luxusních kousků pro Lelu měl dohru! Na Terminátora Vémolu si došlápli celníci a vyšlo ho to draho

Tak to tu ještě nebylo. Lela Ceterová se prý odmítala vzdát krabic a obalů od svých nových módních kousků a kabelek, až na to Karlos Terminátor Vémola (35) tvrdě doplatil. Po nákupech v Dubaji si na hvězdného zápasníka došlápli na letišti celníci.

"Nenávidím nákupy. Chtěl jsem Lele udělat radost, už to nikdy neudělám. Lela má ráda krabičky. Já to chtěl vybalit a hodit v Dubaji do kufru, ale Lela se krabic vzdát nechtěla, že by jí to zkazilo radost," řekl v pořadu MMA letem světem Vémola.

"Tak kvůli ní, aby to měla v těch krabičkách, jsem to vzal do ruky, viděli mě celníci a okamžitě si mě vzali stranou. Dvě a půl hodiny mě drželi, kontrolovali každý trenky, i špinavý. A musel jsem všechno proclít, přiznat. Připadal jsem si jako zločinec, kvůli dvěma kabelkám. To byly moje poslední nákupy," popsal Karlos.

Sexy blogerka si veřejně střílí z Lely Ceterové! Místo luxusními dárky se obklopila taškami ze sámošky a toaleťákem

Vánoční dárky tím má prý Lela vyřešené. "A teď budu muset zase rychle někoho zmlátit, abych dostal bonus a měl na hypotéku," dodal se smíchem.

Vémola a Ceterová se dali znovu dohromady po tříměsíční pauze, během níž se modelka dokonce přestěhovala na Slovensko. Návrat oznámili před pár dny. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků