Dara Rolins se pochlubila dalšími snímky z dovolené.

Dara Rolins se pochlubila dalšími snímky z dovolené. Foto: instagram D. Rolins

Dara Rolins má 2 roky před padesátkou tělo snů: V bikinách na exotickém ostrově prozradila, kolik váží

Milované Bali musí Dara Rolins (49) oželet. I když věřila, že se její oblíbená destinace otevře, čekat nevydržela. „Musela jsem najít jinou destinaci. Potřebuju střih a restart. Zima je tady nekonečná a já potřebuju strávit nějaký čas v teple,“ řekla Super.cz zpěvačka.

Ta s dcerou Laurou pobývá na ostrově Zanzibar, který je součástí Tanzanie, jež striktní epidemiologická opatření kvůli koronavirové pandemii nezavedla a není tam potřeba ani negativní test na Covid-19. Dara tam oslavila i svoje 48. narozeniny.

Zpěvačka se průběžně dělí se svými fanoušky o další fotky ze zdejších pláží s bílým pískem a tyrkysovým mořem, kde jsou ovšem na většině ostrova, kromě severní části Nungwi, časté dlouhé odlivy, takže hotely bez bazénu nejsou úplně ideální volbou. To platí i pro oblast Pongwe, kde je Dařin hotel. Čtyřhvězdičkový rezort s fantastickým hodnocením ale pochopitelně bazén má.

Kvůli covidu zrušila víc jak 40 vystoupení, přišla o miliony a chybí jí publikum. Dara Rolins promluvila o ztrátách

Dara prozradila i svoji aktuální váhu, protože fanoušci jí často vyčítají, že je až příliš štíhlá. Při výšce 168 centimetrů váží 55 kilogramů, což jí vzhledem k její tělesné konstituci přijde akorát. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků