Karlos a Lela jsou opět spolu.

Karlos a Lela jsou opět spolu. Foto: Archiv K. Vémoly

Největší milostné vyznání Karlose Terminátora Vémoly slaví úspěch. Sexbombu Lelu Ceterovou má zpátky doma!

Vypadalo to, že konec vztahu Karlose Terminátora Vémoly (37) a jeho silikonové krásky Lely Ceterové, se kterou má dceru Lili, je definitivní. Lela si v září sbalila kufry a odstěhovala se na rodné Slovensko. Ještě minulý týden Lela Super.cz prozradila, že květiny už jí nosí jiný muž.

"Nejsou od Karlose. Nový život přináší krásné věci," řekla Super.cz a zapózovala s nádhernou kyticí tříset růží. Karlos měl před velkým zápasem s Václavem Mikuláškem alias Babou Jagou a vzkázal Lele, že si to mohla ušetřit a minimálně počkat až po zápase, na který se potřeboval soustředit a nechtěl se rozptylovat soukromými věcmi.

Příroda se nedá ošálit. Po této osobě zdědila Lela Ceterová skvělý genetický jackpot

Nyní je vše jinak. Lela zase září po boku Karlose. Je zpět v jeho domě, dnes si užili romantickou procházku Prahou i večeři v luxusní restauraci na Staroměstském náměstí. A vyznání, které Karlos uveřejnil, dojalo i Lelu. Sama přiznala, že nic hezčího jí nikdy neřekl.

"Sliby se mají plnit o Vánocích. 5. 12. bylo velké vítězství... Ale tohle je moje největší výhra," napsal ke společné fotce s Lelou a dcerkou Lili. "Obě vás moc miluju. A bylo tu doma bez vás moc smutno," dodal Vémola. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků