Nevěstu ze svatební reality show mohli diváci v televizi vidět už před 10 lety.

Nevěstu ze svatební reality show mohli diváci v televizi vidět už před 10 lety. Foto: Super.cz/TV Nova

Poznali byste ji jako brunetku? Nevěstu ze svatební reality show mohli diváci v televizi vidět už před 10 lety

U několika účastníků reality show Svatba na první pohled vyšlo najevo, že zdaleka nejde o jejich první zkušenost s televizním formátem. Radek se objevil v pořadu Nebezpečné vztahy, Pavel zase v Soudkyni Barbaře. Také Simona Míková už má s televizí zkušenost, ale ne jako herečka. Před deseti lety s týmem JNS Cheerleaders soutěžila v show Talentmánie, řekla Super.cz.

„Když jsme se v roce 2010 s týmem JNS Cheerleaders přihlásili do Talentmánie, netušili jsme, jak daleko se dostaneme. Chtěli jsme divákům ukázat, jak skvělý sport (cheerleading - pozn.) děláme. V té době to byl širokou veřejností sport poměrně neznámý, a asi proto se naše vystoupení líbila a postupovali jsme až do finálových kol. Myslím, že nás to tehdy jako tým stmelilo a společné zážitky, jiné než z tělocvičny, byly další dlažební kostkou pro dlouhodobá přátelství,“ řekla Super.cz Simona.

Je to podvod, nebo ne? Uplakaný Radek ze Svatby na první pohled prozradil, zda je najatý herec

Talentmánie, kterou uváděl Leoš Mareš a v porotě zasedli Pavol Habera, Adela Banášová, Zdeněk Troška, Michal Suchánek a Richard Genzer, pro ni byla první zkušeností před televizní kamerou.

„Bylo to ale úplně jiné než sociální experiment Svatba na první pohled. V Talentmánii jsme byli jako skupina a měli jsme podporu jeden v druhém, zatímco ve Svatbě jsem byla sama za sebe. A důvod pro přihlášení byl také úplně jiný, chtěla jsem najít lásku, kterou se mi dlouho najít nepodařilo,“ svěřila blondýnka.

Diváky zároveň ujistila, že ve svatební reality show nejde o nahrané scény, jak se někteří domnívají, ale že je celý experiment skutečný. „Nejelo se podle žádného scénáře (pokud nepočítáme ‚bodový scénář‘, že bude svatba, svatební cesta a společné bydlení) a to, jak mě vidíte na televizní obrazovce, jsem 100% já,“ dodala Míková.

Na líbánkách přituhlo. Radek ze Svatby na první pohled se zeptal, jestli se nevěstě líbí. Odpověď ho rozplakala

Zmíněnému cheerleadingu se Simona dlouhou dobu věnovala na závodní úrovni, dnes v tomto sportu působí jako rozhodčí. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků