Petr Jablonský a Milan Enčev dali dohromady novou talk show. Super.cz

Herec ze Slunečné dal dohromady talk show s nejznámějším imitátorem: Prvními hosty jsou Lucka Vondráčková a Jiří Krampol

Že tihle dva vytvoří společný projekt, by asi nikdo nečekal. Herec Milan Enčev, jehož známe ze seriálu Slunečná, a známý imitátor Petr Jablonský, se dali dohromady v Divadle Radka Brzobohatého, kde oba účinkují.

Na jeho jeviště nás také v době nouzového stavu pozvali na natáčení svojí talk show Povídavá podívaná a jako první hosty si pozvali Lucii Vondráčkovou (41) a Jiřího Krampola (83). "Byl to Milanův nápad, každý jsme trochu jiný, a tak se doplňujeme. Jde o formu, kdy jsou dva moderátoři a jeden host. Já jsem tady spíš za takového intelektuála a kolega je za hlas lidu, takže máme rozdělené role, " vysvětlil Super.cz koncept Petr Jablonský.

Lucie Vondráčková měla strach, že vychováme generaci nevzdělaných dětí. Co má proti online výuce malých školáků?

"Důvod byl ten, že už jsem se doma strašně nudil, a ještě jsem vymyslel, že bych u toho mohl jíst, a tak aspoň ušetřím za jídlo doma," smál se Milan Enčev. Ten si ovšem na rozdíl od kolegů nemusí na práci stěžovat. Kromě Slunečné natáčí v České televizi Devadesátky a také seriál Ombudsman. "Takže se trochu rouhám, ale aspoň jako hosty můžeme pozvat kolegy, kteří jsou na tom hůř a u nás se najedí," přiznal s humorem.

Něco tak šíleného jste ještě neviděli: Moderátor a imitátor jsou jako Vinnetou a Old Shatterhand k popukání

Výsledek jejich společného snažení bude k vidění už tuto sobotu v podvečer na internetu, také na sociálních sítích obou protagonistů. "Máme i lehké lano do České televize, kam to půjde na radu a možná nás dají na nějakou jejich síť," doplnil Petr Jablonský. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků