Klára Doležalová

Klára Doležalová Foto: FTV Prima

Cítí se jak moucha tse-tse: Koronavirus má i moderátorka Klára Doležalová

Covidem onemocněla další televizní moderátorka. Koronavirus má Klára Doležalová (49). Zatím má jen lehký průběh a je v domácím léčení.

„Naštěstí zatím nemám nijak dramatický průběh. Mám jen lehce zvýšenou teplotu a rýmu. Izolovala jsem se doma a ležím v posteli. Ono to ani jinak nejde. Připadám si totiž, jako když mě kousla moucha tse-tse. Jsem strašně unavená a pořád bych jen spala,“ nechala se slyšet Klára Doležalová.

Zároveň chce podpořit všechny, které koronavirus zasáhl silněji a mají například dýchací potíže nebo musí být v nemocnici.

Jaroslava Obermaierová má koronavirus: O nemoci neměla tušení a na to, že má pozitivní testy, přišla náhodou

„Chtěla bych všem lidem vzkázat, ať jsou opatrní. Zvlášť v tomhle předvánočním období plném spěchu a nákupů. Ne každý má štěstí na lehký průběh jako já a zdraví je to nejcennější, co máme. Myslím na všechny, kteří mají těžký průběh nemoci,“ vzkazuje Klára Doležalová, která se vyfotila v posteli, jak symbolicky drží palce všem s vážnějším průběhem covidu-19.

Monika Absolonová má koronavirus: Přestože jsem dělala vše pro to, abych se nákaze vyhnula, našla si mě

Ve vysílání Hlavních zpráv na Primě zastoupí Doležalovou Markéta Fialová (51), jež už zaskakovala za Evu Perkausovou (28), která také měla koronavirus. Moderovat bude s Jaroslavem Brousilem.

„Na vysílání s Jaroslavem Brousilem se těším. Mimo kamery spolu pracujeme už dlouho a známe se. Je to šikovný kolega. Budeme určitě trochu netradiční dvojice,“ pousmála se nad tím, že se objeví po boku mladšího kolegy. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků