April Love Geary

April Love Geary Profimedia.cz

Těhotná modelka se vyfotila nahá v zrcadle: Partnerka slavného zpěváka dostala vyhubováno od fanynky

Krásná partnerka zpěváka Robina Thicka ukázala, jak jí to sluší v těhotenství. April Love Geary (28) na svůj instagramový profil nahrála nahou fotku s těhotenským bříškem číslo tři.

Modelka už má s Robinem dcery Miu (2) a Loly (1). Děti rodí jako na běžícím páse a z komentářů na sociálních sítí si nic nedělá. Už v minulosti se do ní fanoušci pouštěli, že vypadala lépe, když byla štíhlejší a nebáli se ji kritizovat i v době, když už byla těhotná se třetím potomkem, jen informaci nesdílela.

Další mimčo na cestě? Modelka, kterou kritizovali, že po dvou dětech přibrala, je prý potřetí během tří let těhotná

April si nyní přidala na profil snímek, který pořídila jako selfie v zrcadle a na kterém na sobě nemá vůbec nic. Poprsí jí zahalují dlouhé vlasy a intimní partie nejsou pod těhotenským bříškem vidět. Pod fotkou se ihned objevil komentář jedné ze sledujících: „Holka, co to děláš?“ Na to Geary pohotově odpověděla: „Seču trávník! Jako co to vypadá, že dělám?“ To už si fanynka nebrala servítky a řekla modelce: „Vypadá to, že děláš až moc. Tvoje nahé tělo má být pro oči tvého manžela, ne pro celý svět.“ Vzhledem k tomu, že s Robinem jsou stále ještě snoubenci a ke svatbě nedošlo, April odpověděla: „Ale já nemám manžela, a také bych chtěla dodat, že žádný muž nevlastní MOJE tělo.“

Geary je s Thickem ve vztahu od roku 2014. Na konci roku 2018 se zasnoubili, tehdy čekala už druhou dceru. Zpěvák má ještě desetiletého syna Juliana z předchozího manželství. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků