Kate Matl nám exkluzivně prozradila pohlaví miminka. Super.cz

Víme, jaké je pohlaví miminka, které nosí pod srdcem Kate Matl (41). Partnerovi to oznámila dost originálně

Ženský element je v rodině Mátlů opravdu silný. Kate Matl (42) má pět sester a většině z nich se narodily holčičky. Nebylo tedy vlastně velkým překvapením, když si zpěvačka nechala prozradit pohlaví miminka. „Náš klan Mátlových má své pokračovatele. Bude to holčička,“ svěřila se Super.cz s nadšením Kate.

„Jsem strašně ráda za holčičku. Vím, co s tím,“ říká zpěvačka, která má kromě dvou synovců jinak samé neteře. Jméno pro děvčátko Kate s partnerem Michalem Kovářem vybírali společně: „Zatím si ho ale chceme nechat pro sebe,“ řekla Super.cz Kate, která partnerovi oznámila pohlaví miminka kouzelným způsobem.

Nejdřív jí vyrostla prsa a pak teprve bříško: Zpěvačka Kate Matl je v 5. měsíci a nafotila pořádně sexy snímky

„Pozvala jsem Michala na večeři na jedno hezké místo. Tam jsem pod jednu takovou sochu připravila dýmovnici a balonky,“ řekla nám v rozhovoru Kate, které to prý ale nevyšlo tak dokonale, jak si přála. „Byl tam ale naštěstí moment, i když velmi krátký, kdy se dala barva kouře poznat. I balonky jsem připevnila příliš nízko a měl z nich radost hlavně náš pes,“ smála se Kate Matl, která se na holčičku velice těší. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků