Dominik Vodička & Eva Krejčířová - Underground by Lindsey Stirling

Sexy tanečnice Ondřeje Banka se vrtěla kolem vítěze StarDance na Karlově mostě. Mrkněte na jejich vášeň

Tanečníci ze StarDance Eva Krejčířová (40) a Dominik Vodička (24) natočili během nouzového stavu video plné vášně. Dominik, který vyhrál StarDance s Veronikou Khek Kubařovou, potěšil nejednu svou fanynku, když se svlékl do půl těla a nechal vyniknout svou tancem vypracovanou muskulaturu.

V rámci choreografie se rozvášnila i Eva Krejčířová. „Mám černé a bílé šaty, protože v klipu jsem hodná a zlá a Dominika svádím,“ řekla Super.cz Krejčířová, jež to s lyžařem Ondřejem Bankem dotáhla až do finále StarDance.

Eva Krejčířová ze StarDance vypadá stále božsky: Podívejte se, jak trénuje svoji figuru po boku hvězdného stepaře

Klip se natáčel v krásných prostorách restaurace u Karlova mostu, která má kromě pontonu pod samotným Karlovým mostem ještě historický sál, který vypadá jako katakomby. Scény vznikaly i na samotném Karlově mostě.

„Chtěli jsme jít trošku víc směrem k showdance, což znamená, že choreografie má příběh, je stavěná na určitou hudbu a jsou v ní zvedačky a prvky jiných stylů. Například Dominikovi baletní skoky, které jsou úplně boží,“ dodala nadšení Krejčířová. Jak jim to na parketě společně šlo, se podívejte ve videu. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků