Simona a Radek se potkali v show Svatba na první pohled.

Simona a Radek se potkali v show Svatba na první pohled. Foto: TV Nova

Je to podvod, nebo ne? Uplakaný Radek ze Svatby na první pohled prozradil, zda je najatý herec

Někteří diváci pořadu Svatba na první pohled nevěří tomu, že účastníci soutěže nejsou najatí herci. A to přesto, že televize nařčení odmítá, jak potvrdila i Super.cz.

„Pořad Svatba na první pohled je sociálním experimentem, v němž herci neúčinkují. Zájemci o účast z řad široké veřejnosti se přihlásili na základě výzvy, která byla odvysílána v naší televizi. Z přihlášených uchazečů byly následně odborníky utvořeny čtyři kompatibilní dvojice,“ řekla Super.cz PR koordinátorka pořadu Jana Lohrová.

Dojetím plakali a těšili se. Cesta k oltáři se však čtvrtému páru z reality show zkomplikovala

A že hrál ženich Radek v pořadu konkurenční televize Nebezpečné vztahy? A jeho kolega ze Svateb Pavel pro změnu v Soudkyni Barbara? To prý vůbec nic neznamená.

Že je najatý herec, odmítá i samotný Radek Stöber, kterému jako nevěstu vybrali pohlednou blondýnku Simonu. „Pořad Svatby je pro mě srdeční záležitostí. Je to něco úplně jiného než u Nebezpečných vztahů, kde jsem bral svoje angažmá jako jednorázový přivýdělek. Do Svateb jsem se přihlásil sám za sebe, protože jsem věřil, že mi odborníci dokážou najít vhodnou partnerku pro život,“ nechal se slyšet Radek, jenž si prý natáčení užíval.

Krásná blondýnka ze Svatby na první pohled diváky okouzlila. Souhlasíte, že připomíná sexy zprávařky?

Ještě aby ne, když jeho nevěsta, jak sám přiznal, patří k „vyšší lize“, kterou by si asi sám od sebe netroufl v reálném životě ani oslovit. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků