Veronika Kašáková Super.cz

V 8. měsíci těhotenství má nahoře 9 kilo! Kvůli onemocnění koronavirem byla Veronika Kašáková dlouho jen na polévkách

Modelka Veronika Kašáková (33) je v 8. měsíci těhotenství a začátkem února se těší na prvního potomka. Během těhotenství se musela poprat s nemocí covid-19. Naštěstí je ona i miminko v naprostém pořádku.

"Cítím se velmi dobře, celé těhotenství až na onemocnění covid-19 probíhá dobře," řekla Super.cz Veronika.

Ze začátku měla po diagnostikovaném onemocnění strach. "Neměla jsem moc informací, netušila jsem, jak to působí na miminko a maminku, tak jsem byla trošku v panice. Hned jsem začala sdílet zkušenosti s dalšíma maminkama a ty mě uklidnily. Následně jsem se dostala k lékaři a miminko je naprosto v pořádku," prozrazuje.

"Ztratila jsem chuť a čich, měla jsem velké bolesti hlavy, byla jsem hodně unavená. Partner to měl horší, měl velkou dušnost, o něj jsem měla velký strach. Jeden večer byl náročný, ale zvládli jsme to, upřesňuje.

Alou domů, Veroniko. Kašáková se pochlubila poslední fotkou z exotiky s rostoucím bříškem

Veronika vypadá skvěle. "Přibrala jsem 9 kilo. Je to fajn. Každý měsíc kilo a kousek," usmívá se Veronika. Na tom, že přibrala tak málo, má jistě svůj podíl i nemoc. "Člověk se nutí do jídla, byla jsem na polívkách. Jsem ale ráda. Nechtěla jsem být veliká."

Pohlaví miminka už s partnerem znají. "Už to víme, snad na 100 procent, ale zatím si to necháváme pro sebe. Hodně lidí odhaduje. Když řeknou holku, tak přemýšlím, jestli jsem tak hnusná," dodala se smíchem. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků