Vlaďka Erbová se Zdeňkem Bahenským a jejich dcerou Viktorkou

Vlaďka Erbová se Zdeňkem Bahenským a jejich dcerou Viktorkou Foto: Archiv V. Erbové

Comeback roku? Vlaďka Erbová opět s exmanželem Bahenským. Slova modelky vás překvapí

První adventní neděli strávila Vlaďka Erbová (41) se svým exmanželem Zdeňkem Bahenským. I když jejich vztahy byly spoustu let velmi napjaté, a Zdeněk se s dcerou Viktorkou vídal během vztahu s Taťánou Makarenko (33) jen výjimečně, nyní je vše jinak.

"Rodina, rodinný čas. Spolu," napsala Vlaďka k rodinné fotce ze Staroměstského náměstí, kam všichni tři vyrazili na první adventní procházku.

Sexy tělo Vlaďky Erbové nikdo nehýčká: Jak se cítí, když je už rok bez chlapa?

Její fanoušci okamžitě začali spekulovat, zda Vlaďka a Zdeněk opět netvoří pár. "Já osobně slepování hrnců nepreferuji, ale nikdy neříkej nikdy. Ale rozhodně vám přeji, aby to vyšlo. Moc vám to sluší," napsala jedna ze sledovatelek Vlaďky a přidávali se další. "Moc vám to přeji a hlavně Viktorce," dodala jedna z nich.

Zda Erbová tvoří s Bahenským i pár, zatím neprozradila, ale Bahenský se nedávno vyjádřil, že sice s Vlaďkou nežije, ale vychází spolu jako rodina.

"S Vlaďkou spolu nyní vycházíme dobře, ale nejde o žádný vztah. Prioritou je pro nás oba naše dcera Vikča. Vztah s Vlaďkou máme jako rodiče, ne jako partneři," řekl Super.cz Bahenský. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků