Jennifer Aniston

Jennifer Aniston Profimedia.cz

Společnost schválená exmanželem: S tímto krasavcem Jennifer Aniston strávila Den díkůvzdání

Čtvrtý čtvrtek v listopadu se v Severní Americe slaví Den díkůvzdání. Svátek je příležitostí k dobrému jídlu, rodinným a přátelským setkáním, a hlavně k vyjádření vděčnosti. A to i na sociálních sítích.

„Přeji vám krásné a šťastné díkůvzdání, prožité ve zdraví. Děkuji za každého z vás,“ neopomněla ani fanoušky herečka Reese Witherspoon.

„Letos víc než kdy jindy má Den díkůvzdání pro nás všechny speciální význam. Navzdory těžké době si musíme uvědomit, jaká požehnání máme, a oslavit to. Být vděční za rodiny. Za přátele. Za lidi, kteří mění naše životy,“ napsal snoubenec Jennifer Lopez Alex Rodriguez.

Lidem popřály také Courteney Cox, Gwyneth Paltrow nebo Salma Hayek.

Ozvala se také herečka Jennifer Aniston (53), která den strávila se svým novým štěnětem. „Jsme vděční,“ napsala stručně k fotkám s Lordem Chesterfieldem, jak psíka pojmenovala.

Na snímky zareagovalo mnoho jejích fanoušků a přátel včetně exmanžela Justina Therouxe (50), který poslal srdce. Sám byl na díkůvzdání se svým psem Kumou.

Velmi zachovalá padesátnice: Jennifer Aniston se předvedla ve cvičebním úboru a fanoušci nešetří chválou

Pitbula si herec vzal v roce 2018 z útulku. „Pokud máte možnost adoptovat zvíře, velmi to doporučuju. Můj život je teď minimálně miliardakrát lepší,“ napsal k tomu na Instagramu. Theroux je dlouhodobě velkým podporovatelem psích útulků. Nalezenec je i štěně Aniston. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků