Chloe Ferry

Chloe Ferry Profimedia.cz

9 sexy snímků britské hvězdičky, která si napotřetí vybrala k plastice správnou velikost silikonů

Když se Chloe Ferry (27) dostala do oblíbené reality Geordie Shore a bylo jí 19 let, neměla na sobě nic upraveného. Jen o 6 let později je to už jiná písnička.

Za úpravy na své těle utratila už před milión a půl korun a operaci prsou už například prodělala potřetí. A to na začátku kariéry říkala, že jediné, co si nenechá upravit, jsou právě prsa, která měla už tehdy velká a líbila se jí.

Silikonová kočička z reality show odhalila v krajkovém prádle své zmenšené poprsí

Ne dostatečně. Nejprve šla na operaci, která jí prsa pozvedla, ale s výsledkem nebyla spokojená, a navíc se jí vysmívali fanoušci na sociálních sítích, že je nemá pěkná. Dva roky zpátky si nechala Chloe prsa zvětšit silikonem během své druhé operace nosu. „To jsou ta nejlepší prsa, jaká jsem kdy v životě viděla,“ říkala chvíli po operaci.

Letos ovšem nastal čas na další změnu a Ferry si nechala vložit menší implantáty, se kterými je prý aktuálně spokojená. Operaci si tentokrát nechala udělat v Turecku, a ještě si po návratu vysloužila pokutu za porušené nařízené dvoutýdenní karantény.

Televizní hvězda prý porušila povinnou karanténu a dostala statisícovou pokutu

S novým, a ne moc výrazně menším poprsím, už stihla nafotit velké množství sexy snímků, které si můžete prohlédnout v galerii níže. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků