Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow Profimedia.cz

Gwyneth Paltrow zveřejnila ojedinělý snímek se svými dvěma dětmi, které má se slavným zpěvákem

Herečka a v poslední době hlavně podnikatelka Gwyneth Paltrow (50) zřídkakdy zveřejňuje fotky svých dětí, které má z manželství s Chrisem Martinem ze skupiny Coldplay. Po dlouhé době udělala výjimku a ukázala obě děti společně.

V minulosti jednou dostala vyhubováno od své dcery, že jí už říkala, že na fotky s ní musí žádat o svolení, takže jimi Gwyneth začala šetřit. Na snímku nyní ukázala jak šestnáctiletou Apple, tak i čtrnáctiletého syna Mosese. Podobají se podle vás víc matce, nebo otci?

„26. listopadu jsem navštívila spolu s těmito mými dvěma láskami místo posledního odpočinku mého otce (na jeho narozeniny). Šťastné díkůvzdání. Život má své úchvatné, ale i těžké momenty. Cítit obě věci najednou je možná to pravé umění,“ napsala ke společnému snímku se svými téměř dospělými blond ratolestmi.

Za tuhle fotku to Gwyneth Paltrow schytala od své dcery! Ta si na ni veřejně stěžovala

Paltrow a Martin se oficiálně rozešli v roce 2014, ale i po rozvodu jsou stále v přátelském kontaktu a herečka se přátelí i s jeho novou partnerkou Dakotou Johnson (33). Gwyneth si v roce 2018 vzala producenta a scenáristu Brada Falchuka, který se podílel například na seriálu Glee či American Horror Story. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků