Chrissy Teigen

Chrissy Teigen Profimedia.cz

S*áč! Chrissy Teigen se ostře pustila do hatera, který kritizoval vévodkyni Meghan za zpověď o potratu

Manželka zpěváka Johna Legenda, modelka Chrissy Teigen (36), přišla před pár měsíci o dítě. S potratem se nejdříve snažila vypořádat sama a poté se rozhodla podělit o svůj bolavý zážitek s veřejností. Na sociálních sítích dokonce sdílela fotky z nemocničního lůžka, které pořídila poté, co přišla o synka Jacka.

Přestože se zprvu chtěla Chrissy o svůj příběh podělit a ukázat, že v tom ostatní maminky nejsou samy, nyní se ze sociálních sítí naopak stáhla. „Moc netweetuju, protože jsem upřímně trochu v depresi, ale nebojte se. Mám kolem sebe hodně pomoci, abych se co nejdřív cítila lépe,“ napsala modelka na Twitter.

Princ Harry mohl být už dvojnásobným otcem: Meghan se rozepsala o tom, jak nedávno přišla o miminko

Chrissy se mimo jiné na sociálních sítích zastala Meghan Markle, která taktéž před pár dny sdělila světu smutnou zprávu, že s princem Harrym (37) přišli o miminko. O potratu se rozepsala pro The New York Times, a přestože u většiny lidí našla pochopení a slova útěchy, našli se i tací, kteří se do vévodkyně ze Sussexu ostře pustili.

Jeden z uživatelů napsal, že její dlouhá esej měla čistě sobecký záměr. Zastání našla vévodkyně právě u Chrissy, která se nechala strhnout emocemi a nebrala si servítky. „Dnešní cenu za absolutního s*áče získává Marco Giannangeli. Gratuluji, s*áči,“ reagovala na příspěvek modelka.

Modelka, která potratila v polovině těhotenství, si nechala vytetovat jméno nenarozeného synka

Chrissy Teigen má s manželem Johnem Legendem dceru Lunu (4) a syna Milese (2). Obě děti byly počaty za asistované reprodukce, teprve posledního nenarozeného Jacka zplodili přirozeně. Bohužel v polovině těhotenství začala modelka silně krvácet a lékařům se chlapce nepodařilo zachránit. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků