Christina Perri

Christina Perri Profimedia.cz

Letos přišla známá zpěvačka už o druhé dítě: Po lednovém potratu porodila holčičku, pláč ale na operačním sále nezazněl

Zpěvačka Christina Perri (34), která se proslavila písněmi A Thousand Years či Jar of Hearts, zažívá jedno z nejtěžších období ve svém životě.

V lednu letošního roku se svým fanouškům na Instagramu svěřila s tím, že v 11. týdnu přišla o miminko. Pro svou dvouletou dceru Carmellu si s manželem přitom moc přáli sourozence. Celkem brzy se Christině sice podařilo znovu otěhotnět, ale ani to bohužel nedopadlo dobře.

„Minulou noc jsme přišli o naši holčičku. Narodila se mlčky poté, co tvrdě bojovala za to, aby se dostala na svět. Nyní již odpočívá v pokoji a zůstane navždy v našich srdcích,“ napsala k fotce na Instagram Perri.

Zpěvačka byla ve třetím trimestru a o komplikacích a následném pobytu v nemocnici své fanoušky na Instagramu informovala už před tragickou ztrátou. Její dcera měla jít po porodu na operaci, jelikož jí byla diagnostikována jejunální atrézie, tedy špatný vývoj střev.

Jen pár dní před tragédii sdílela zpěvačka krásné těhotenské snímky, u kterých se rozepsala o tom, že se nikdy těhotná fotit nechtěla, ale po prodělaném potratu chce fotkami oslavit ženskost a možnost přivést na svět nový život.

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků