Iva Pazderková má prý se svým přítelem stejné představy o budoucnosti. Video: 7 pádů Honzy Dědka/ FTV Prima

Iva Pazderková se rozpovídala o touze po miminku i exmanželích: Ten první je stejně starý jako její maminka

Iva Pazderková (41) je ve spokojeném vztahu s partnerem Hynkem, kterého poznala před čtyřmi lety během natáčení hudební show. Přestože už si prošla dvěma manželstvími, další svatbě se zjevně nebrání, ale všechno po pořádku.

„Zatím jsme se nevzali, já jsem trošku konzervativní. Mě musí nejdřív někdo požádat o ruku, abych se vdala. Navíc už jsem dvakrát rozvedená,“ řekla herečka, zpěvačka a komička v talk show 7 pádů Honzy Dědka.

Zdá se, že konečně našla toho pravého, se kterým vidí budoucnost růžově. „Děti jsem si moc přála, ale zůstávala jsem v partnerství, kdy jsem na to přání zůstala sama. Teď jsem šťastná a spokojená a máme s partnerem stejné představy o budoucnosti,“ nechala se slyšet Iva.

Neuvěřitelný úspěch! Namakaná Iva Pazderková zabodovala v bikini fitness! Podívejte se na její fotky ze soutěže

Zavzpomínala také na svá dvě manželství, která skončila rozvodem. Jejím prvním manželem byl herec Luboš Veselý.

„Luboš je stejně starý jako moje maminka. Naši byli překvapení, protože jsem jim tvrdila, že je o deset let mladší. Manželství nám vydrželo dva roky,“ svěřila se v talk show.

Druhé manželství s hercem, moderátorem a komikem Lukášem Pavláskem (43) vydrželo pár měsíců. Přesto na svého exmanžela pěje ódy. „Seznámili jsme se na stand-upu, já byla čerstvě rozvedená a on je nesmírně inteligentní a milý člověk. Vzali jsme se, a pak jsme zjistili, že brácha se ségrou by se asi neměli brát. Byli jsme spolu tak tři měsíce. Bylo mi asi 26,“ zavzpomínala. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků