Ornella bude trojnásobnou maminkou.

Ornella bude trojnásobnou maminkou. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová a Instagram O. Koktové

Ornella Koktová se v 5. měsíci těší na další přírůstek: Jsem stále mírně v šoku, že se to děje

Už za pár měsíců se stane trojnásobnou maminkou. Není to tak dlouho, co Ornella Koktová (29) přivítala na světě druhého syna Svena. Zprávou o tom, že je potřetí těhotná, tak všem vytřela zrak.

S manželem Pepou Koktou (65) už na jaře příštího roku přivítají do rodiny dalšího člena. Vedle prvorozeného Quentina a malého Svena jim bude dělat radost další miminko. Podle Ornelly už poslední. „Já myslela, že budu další rodit až v příštím životě,“ zavtipkovala na dotazy, kolik dětí ještě plánuje.

Ornella Koktová je 7 měsíců po porodu opět těhotná: Bude nás pět, oznámila

Aktuálně je Ornella v 5. měsíci těhotenství a na další přírůstek už se těší. „Na miminko se těšíme, i když já jsem ještě stále v mírném šoku, že se to vůbec děje,“ svěřila se Super.cz s úsměvem. Z nového přírůstku do rodiny byl překvapený také prvorozený syn, který bude mít brzy dalšího sourozence. „Quentinek se hodně divil a říkal, že milión dětí mít přece nejde, ale že jestli ano, chce holčičku,“ řekla Ornella, která zatím pohlaví miminka netuší.

„Pohlaví nevíme, asi si to necháme jako překvapení k porodu,“ dodala Ornella. Zatímco s nejstarším Quentinem je bude dělit osm let, s mladším Svenem bude jeden rok. Kamarádi a fanoušci jí však už nyní přejí holčičku. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků