Pomáhal zdravotníkům a nakonec sám potřeboval jejich služby.

Pomáhal zdravotníkům a nakonec sám potřeboval jejich služby. Foto: Život v Česku

Náhlé zdravotní problémy porotce MasterChefa: Přestal hýbat prsty u nohy a musel okamžitě pod kudlu

Známý kuchař Radek Kašpárek se potýká s nepříjemnými zdravotními problémy, a dokonce musel být hospitalizovaný.

Diagnózou porotce pořadu MasterChef naštěstí není nemoc covid-19, ale trápily ho bolesti zad. Kuchař a podnikatel měl velmi silné bolesti páteře, a dokonce přestal mít cit v konečcích prstů. Když vařil pro zdravotníky v motolské nemocnici, nechal se při té příležitost vyšetřit a lékaři si ho na oddělení už nechali. Hned druhý den po vyšetření musel na sál.

Majitel restaurace Field, která se jako jedna z mála v Česku pyšní michelinskou hvězdou, podstoupil operaci vyhřezlé plotýnky v oblasti beder. Právě kvůli tomu nemohl hýbat prsty na pravé noze. „Přestala mi fungovat pravá noha, která se mi bezdůvodně podlamovala a necítil jsem u ní prsty. Kvůli tomu jsem šel na vyšetření, po kterém se lékaři rozhodli pro neodkladnou operaci," řekl webovému portálu Život v Česku Kašpářek.

Dvouhodinová operace se povedla. „Nejhorší je za námi,“ komentovala snímek Radka Kašpárka po operaci na Instagramu jeho manželka Andrea.

Petr Janda podstoupil zákrok na srdci. Fanouškům poslal vzkaz z nemocničního lůžka

Hvězda kuchařské televizní show tak nejspíš doplatila na svou dobrosrdečnost. Jak jsme již uvedli, po omezení provozu restaurace vařil Kašpárek pro zdravotníky, pro které i sháněl suroviny. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků