Iskra Lawrence

Iskra Lawrence Profimedia.cz

Sedm měsíců po porodu se marně snažila nasoukat do kalhot: Tohle slavná modelka vzkázala všem maminkám

Není nejmenších pochyb o tom, že je Iskra Lawrence (31) velkou propagátorkou tzv. body positivity a často na svých sociálních sítích připomíná ženám, aby měly rády svá těla taková, jaká jsou. A o to se maminka sedmiměsíčního synka snažila i tentokrát. Na Instagramu se podělila o video, jak se marně snaží nacpat do džínů z doby před otěhotněním.

„Zkusila jsem si obléknout tyhle džíny, ale rychle zjistila, že mi nepadnou. Moje tělo se v posledním roce hodně změnilo. Máte to stejně? Nevadí. Váha ani konfekční velikost nejsou navždycky. Vaše tělo bude procházet mnoha změnami. Buďte k sobě něžné. Je to váš domov, jiný už mít nebudete. I když je těžké ho někdy milovat, on vás miluje,“ sdílela s fanynkami.

Doplnila, že své tělo miluje, i když není dokonalé. A od porodu si ho ještě víc váží. Negativní myšlenky se jí tak daří vytěsňovat, protože ví, čeho je její tělo schopné.

Dokonalý dárek pro fanoušky: Plnoštíhlá modelka se k třicátinám nechala vyfotit nahá

„Takže příště, až se nedostanete do svých oblíbených džínů, kašlete na to. Děláme, co můžeme,“ dodala.

Modelka se už svěřila, že od té doby, co je z ní maminka, nezvládá cvičit pravidelně. Ale nic si z toho nedělá. Své křivky se nebojí sledujícím předvést v prádle nebo třeba ve sprše. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků