Poklad našich babiček, který byste měli mít ve spíži. Máte?

Jeho účinky jsou až zázračné. Tisíce let stará východní medicína ajurvéda jej považuje za nejlepší potravinu na světě. Obsahuje vitamíny A, D, K a E, působí jako antioxidant, zlepšuje trávení, vyživuje mozek i nervovou soustavu. O čem je řeč? O přepuštěném másle, které lze v teplé kuchyni použít jako lahodný univerzální tuk. Ghí používaly už naše babičky. Vyzkoušejte i vy zázračné účinky Ghíčka.
Ghí přepuštěné máslo BIO 340 ml

Ghí přepuštěné máslo BIO 340 ml

Čistý máselný tuk v BIO kvalitě voní a chutná po másle, ale při tepelné úpravě se nepřepaluje a nevytváří tak nestravitelné toxické látky. Ghíčko je ideální na smažení, pečení i jednoduché omaštění ovocných knedlíků, brambor či rýže. BIO produkty od krav pasených na trávě (tzv.grass fed) obsahují násobně větší množství vitamínů a kyseliny CLA.

Koupit
nyní na ceskeghicko.cz
Ghí přepuštěné máslo 220 ml speciál skořice s vanilkou

Ghí přepuštěné máslo 220 ml speciál skořice s vanilkou

Ghí skvěle přenáší účinky bylin, koření, chutí a vůní. Tohle skořicové Ghíčko jemně ovoní palačinky, lívance a vafle. Krásně propojí jablka ve štrúdlu i těsto na perníčky. Skořice a vanilka udělají z ghí hřejivou náruč, kterou oceníte nejen v chladném počasí.

Koupit
nyní na ceskeghicko.cz
Dárkové balení Ghítela® 4 × 125g

Dárkové balení Ghítela® 4 × 125g

Ghítela® je zdravou variantou sladkých pomazánek. Hlavní přísadou je naše Ghíčko, díky kterému je Ghítela® krásně jemná. V dárkovém balení najdete 4 oříškové dobroty. Základem každé jsou ořechy, dále med, ghí, kakao a vanilka. Jednou jsou to arašídy, podruhé lískové oříšky, ve třetí variantě najdete kešu a kokosové máslo a poslední možností jsou mandle a pražená kávová zrna. Pro degustaci doporučujeme dárkové balení všech. Ale pozor, na dno se podíváte velmi snadno.

Koupit
nyní na ceskeghicko.cz

Časová osa článků