Sandra Nováková s rodinou sbírala v lese odpadky.

Sandra Nováková s rodinou sbírala v lese odpadky. Foto: facebook S. Novákové

Lidi jsou čuňata! Sandra Nováková nasbírala v lese během procházky s rodinkou 5 pytlů odpadků

Volného času, kdy není kam jít, využívá řada lidí k procházkám. Výjimkou není ani herečka Sandra Nováková (39) s rodinkou. Ti se ovšem nekochají jenom krásou přírody ani nepočítají, kolik kilometrů jim ukazuje počítadlo na telefonu. Rozhodli se venku taky uklidit. A že bylo co!

"Dnešní procházku v lese jsme si zpříjemnili sbíráním odpadků. Zdaleka jsme neprošli celou naši trasu, co chodíme. Jsme v podstatě teprve na začátku. Ale i tak slušný skóre. 5 pytlů a 4 pneumatiky! Jen, co teď s tím?" řešila dilema herečka, která nakonec kontaktovala místní radnici, kde jí poradili.

Sandra Nováková se po covidu vrátila do práce. Z bolestí hlavy se u koronaviru málem pozvracela

Nicméně na tom, jaká jsou lidé čuňata, se shodla s řadou svých sledujících na sociální síti, kde příspěvek publikovala. A dočkala se i řady poklon. "Parádní počin! Jdete příkladem," chválila ji například kolegyně Petra Hřebíčková (42), která se Sandrou a jejím partnerem, režisérem Vojtou Moravcem, natáčela film Matky. "To je vlastně dost strašný, že jste sotva vyšli a už máte pět pytlů. Ale dobře vy," připojila se Nikol Heřmánková Kouklová.

Mezi známými tvářemi není aspoň podle vzkazů Nováková výjimkou. "Jojo, taky to nosím místo hub z lesa," napsala herečka Klára Cibulková. "Dělám tohle jednou ročně ve Hvězdě a to je VIP adresa, takže nepřekvapuje," uvedla dcera Jany Šulcové Rozálie Víznerová. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků