Nikola Ďuricová ukázala svůj krásný obraz vlčích máků. Super.cz

Podívejte se, jak krásně maluje hvězda Čarodějky: Funguje to jako terapie po rozchodu a ztrátě práce

O tom, že Nikola Ďuricová, krásná představitelka Glindy, Čarodějky ze stejnojmenného muzikálu, začala malovat, už jsme informovali. A teď vám ukážeme i výsledek, obraz vlčích máků, který se dražil pro organizaci Regi Base, která se stará o české válečné veterány a na jeho představení se byl Super.cz podívat.

"Když mi Hynek Čech z Regi Base představil jejich organizaci a projekt Vlčí máky v obrazech a oslovil mě, abych obraz namalovala, šla jsem do toho, i když jsem naposledy malovala na základce. To ale učitelé posílali moje obrázky do soutěží. Ovšem je to už patnáct let a od té doby jsem se malování nevěnovala. Neměla jsme na to čas, vybrala jsem si jinou cestu," svěřila Super.cz zpěvačka.

Muzikály se nehrají. Představitelka krásné Čarodějky proto začala pracovat v nemocnici

"Teď mám ale času dost, mnohem víc než normálně, když člověk hraje, zpívá a zkouší. Malování mě přivádí na jiné myšlenky, což je v této době dost pozitivní. Pustím si k tomu nějakou motivační hudbu, která mě inspiruje, a zapomenu na všechen chaos, který se děje kolem nás. Myslím si, že budu malovat dál, protože mě to začalo opravdu bavit," míní.

"Ostatně hodně umělců ve volném čase maluje, i Karel Gott maloval, i když k němu se samozřejmě přirovnávat nechci, " usmívala se Nikola.

I tahle Čarodějka nechala podprsenku doma: Navíc ukázala i obří rozparek

Je fakt, že pro ni je malování opravdu arteterapií, jelikož kromě toho, že stejně jako jiní umělci přišla o práci, je po zrušení svatby stále single.

"Tak vidíte, že na obraze je i černá barva, takže trochu depka. Ale nazvala jsem ho Naděje v modré, takže i když teď svět vidíme v temných barvách, a třeba máme i nějaké problémy, tak tam ta naděje pořád je a i v tomhle období může vzniknout něco hezkého a prospěšného," myslí si zpěvačka. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků