Milan Peroutka a Nikola Čechová

Milan Peroutka a Nikola Čechová Foto: TV Nova

Hvězda Novy už se vyléčila z koronaviru. S muzikálovým parťákem se vrátili do televize

Milana Peroutku (32) pravidelně vídáme po boku Nikoly Čechové ve Snídani s Novou, kde společně tvoří moderátorské duo. V současné době, kdy mnoho umělců přišlo o většinu své práce, je právě televizní moderování nebo natáčení seriálu jistým příjmem.

Jak jsme již informovali, Nikola Čechová prodělala koronavir, a proto za tento oblíbený pár musela zaskočit jiná dvojice. Nyní po 6 týdnech si opět Milan s Nikolou nařídili své budíky a vrátili se na televizní obrazovky.

„Do Snídaně už jsme se moc těšili! Po těch několika týdnech se nám po tom živém vysílání doslova stýskalo, je to vždy skvělý adrenalin,“ řekl Super.cz Milan Peroutka a zároveň přiznal, že přípravě na vysílání musel věnovat více času než obvykle.

Díky vrstvě líčidel si toho nikdo nevšiml: Moderátorka Snídaně s Novou ukázala akné na obličeji

„Pár dní před vysíláním nám z produkce volali, že se maličko mění koncept, a součástí vysílání bude i nějaké politické téma a prezentování dvou různých úhlů pohledu. To vyžaduje velkou přípravu, ale aspoň udělám radost blízkým, že se o tu politiku budu taky trochu víc zajímat,“ dozvěděli jsme se dále. Na rozdíl od své moderátorské kolegyně osobní zkušenost s koronavirem nemá.

„Musím zaklepat, že se mi koronavir stále úspěšně vyhýbá a doufám, že to tak zůstane. Snažím se dodržovat dobrou životosprávu a chodím na vitamínové infuze, tak mám dobrou imunitu,“ sdělil moderátor.

Pogodová, Peroutka, Vágner a spol.: Po víc jak měsíci se opět sešli v práci

Kvůli aktuální situaci si ve svém diáři musel vymazat na dlouhou dobu veškerá divadelní představení a koncerty. Pro své fanoušky však chystá velké překvapení.

„Začali jsme zkoušet v Divadle Broadway muzikál Láska nebeská, tam si zahraju medika Ondřeje. Jsem rád, že když nemůžeme hrát, můžeme aspoň zkoušet. A už se moc těším, až se všechno vrátí do zaběhnutých kolejí a budeme moct zase hrát pro diváky. Když nemůžeme koncertovat, tak jsem pro fanoušky vymyslel aspoň nový kapelní merch. Nechal jsem si v Táboře třeba udělat vlastní mléčnou a hořkou čokoládu se vším, co mám rád, a dokonce na ní budu mít vlastní obličej, tak snad bude chutnat," smál se Peroutka. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků