Alžběta Kolečkářová Super.cz

Kolečkářová se poprvé od rozchodu potkala se Šepsem. A špitali si do ouška!

Když se na vánoční party v klubu Hard Rock Café poprvé od rozchodu setkali bývalí milenci Alžběta Kolečkářová (19) a Michal Šeps (16), všichni s napětím sledovali, jak se tihle dva budou k sobě chovat. Kdo čekal hysterické scény, byl zklamán. Oba jsou v pohodě a mají velmi kamarádské vztahy.

Po svých vystoupeních se dokonce sešli a něco si spolu s úsměvem na rtech špitali. „Vycházíme spolu úplně super, dneska jsme pokecali a viděli jsme se po dlouhé době, asi po dvou měsících. Což je vlastně od doby, co spolu nejsme, ale my jsme fakt kamarádi a ten vztah je mezi námi super. Jsem hrozně ráda za to, že to neupadlo v zapomnění,“ svěřila se Bětka Super.cz.

Protože se mladičká zpěvačka celý večer držela v blízkosti sympatického mladíka, všechny napadlo, jestli to je její nový přítel. „Ten vysoký fešák byl můj vynikající kamarád. Jsme fakt strašně dobří kamarádi,“ řekla se smíchem. To, jestli zrovna s někým chodí, prozradit nechtěla. „I kdybych chodila, tak vám to neřeknu, protože dokud si někoho nevezmu, tak to nebude tak vážné, aby bylo potřeba to zveřejňovat,“ řekla zpěvačka, které nedávno vyšlo první album To cítím, ke kterému si dokonce napsala většinu textů. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků