Megan Thee Stallion

Megan Thee Stallion Profimedia.cz

Ví, co fanoušci chtějí: Vnadná hudebnice láká na nové album fotkou nahoře bez

Že se rapperka Megan Thee Stallion (25) nebojí předvést, co jí bylo naděleno, její fanoušci dobře vědí. Plné křivky ukazuje ve videoklipech nebo v kampaních na prádlo značky Rihanny o sto šest. Velký humbuk vyvolal i klip s Cardi B ke společnému hitu WAP. Megan se ale nebojí zajít ještě dál a ukázat se třeba nahoře bez.

Sexy diva tento týden vydá album Good News, které promuje právě žhavými snímky. Na Instagramu se podělila už o několik takových, na tom posledním je pouze v kalhotkách, objemné poprsí zakrývá rukama a je omotaná drátem od telefonu.

Rapperčiny songy si v hitparádách vedou extrémně dobře, zmiňovaný WAP dokonce trhnul několik rekordů.

Svou kariéru nastartovala slušně, v soukromí to bohužel taková sláva není.

Její žhavé video s Cardi B trhá rekordy: Počkejte, až uvidíte tuhle rapperku třást zadkem v bikinách

Megan v létě dvakrát postřelili. Hospitalizována tehdy byla se zraněním chodidla. Do incidentu je zapleten i rapper Tory Lanez, který je podle Megan za střelbu přímo zodpovědný. Lanez byl zadržen se střelnou zbraní a v souvislosti s incidentem obviněn, avšak útok na rapperku popírá. Případ je stále v šetření losangeleské policie.

Megan, která se věnuje kromě hudby studiu správy zdravotnictví a v budoucnu by si chtěla otevřít zařízení pro asistované bydlení, si z incidentu odnesla trauma. Kolegyně se veřejně zastaly hvězdy jako Beyoncé, Rihanna nebo Lizzo. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků