Winnie Harlow

Winnie Harlow Profimedia.cz

Dvoubarevná modelka zkrátila vlasy na účes Halle Berry a vyfotila se v bikinách s prasátkem

Hvězdná modelka, která se pyšní tělem dvojí barvy, jelikož má nemoc zvanou vitiligo, se znovu a ráda ukázala v bikinách. Na nových snímcích také předvedla krátký pixie účes.

Winnie Harlow (28) odletěla na dovolenou se svým přítelem Kylem Kuzmou, který hraje za Los Angeles Lakers basketbal. Odtud svým fanouškům posílá fotky v miniaturních bikinách a také s malým prasátkem v náručí.

Na dalším snímku místo se svým přítelem zapózovala s jeho trofejí, pohárem pro vítěze NBA. S Kylem se seznámila před rokem na večírku Harper’s Bazaaru a podle TMZ spolu začali randit v dubnu letošního roku a trávili spolu karanténu.

Dvoubarevná kráska je zase k mání: Modelka Winnie Harlow už nerandí se slavným hudebníkem

Kuzma před modelkou randil také s Vanessou Hudgens a Winnie byla dříve spojována s Lewisem Hamiltonem a rapperem Wizem Khalifou. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků