Model Petr Havránek Super.cz

Jeden z nejslavnějších českých modelů promluvil o Naomi Campbell, se kterou pracoval! Pravda o hysterické topmodelce

Jeden z nejúspěšnějších českých modelů Petr Havránek pracoval ve světě pro ty nejprestižnější a nejslavnější značky. Několikrát dostal společný kšeft s topmodelkou Naomi Campbell (52). Jak na ni vzpomíná? Je opravdu taková hysterka, jak se o ní říká?

"Zažil jsem ji asi v klidnějším módu. Kuchyně a catering byly asi v pořádku. Za mé přítomnosti žádná scéna nebyla. Byla úplně v pohodě, i na afterpárty se skvěle bavila. Žádné výstupy se nekonaly," řekl Super.cz Petr.

Ta se nákazy koronavirem bát nemusí: Takhle vyrazila modelka Naomi Campbell na letiště

Před pandemií koronaviru v Čechách prakticky nepobýval. Jako model neustále cestoval po světě. Nyní je situace složitější.

"Když přijde nabídka, tak napřed se řeší, jak se do země dostat, jaké jsou možnosti. Je to o dost komplikovanější, často to kvůli tomu padá. Je to složitý," vysvětluje.

I v 51 letech by mohla fotit plavky: Topmodelka z devadesátek odhalila své sexy křivky

Má dokonale vypracovanou postavu. Pro svět modelingu ideální. Nijak zvlášť prý na tom ale nepracuje, diety nedrží. "Mám asi štěstí, že mám rychlejší metabolismus. Přesto obden chodím běhat, cvičím. Do posilovny moc nechodím. Doteď mi to stačilo ke vzhledu, jaký mám," vysvětluje.

Sexy model je nyní nezadaný. "Je lehký vztahy navazovat, ale těžší je udržet. Když člověk za týden vystřídá sedm zemí, vztahy není jednoduchý budovat a prohlubovat. To byl ten hlavní problém. Máme samozřejmě své potřeby, ale nemůžu to nazývat vztahem," dodal model, který je ambasadorem prestižní modelingové soutěže Pure Model. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků