Kdo vyrazil k moři?

Kdo vyrazil k moři? Foto: Super.cz/archiv J. Kopečného, Instagram N. Slovákové a O. Lounové

8 celebrit, které se rozhodly trávit nouzový stav v plavkách u moře: Kam se slavní rozjeli?

Deštivé podzimní počasí tráví řada lidí pravidelně raději u moře než v české kotlině. Přestože letos není cestování kvůli koronaviru tak jednoduché jako dřív, známé tváře si dovolenou u moře nenechaly ujít. Navzdory mnohdy povinným testům a nejrůznějším opatřením.

Za teplem a sluncem se rozhodla odjet například modelka Veronika Kašáková (33). S přítelem Milanem mají onemocnění covid za sebou. Kráska, která je nyní v 7. měsíci těhotenství, a její partner tráví na Maledivách poslední dovolenou před příchodem nového člena rodiny.

V exotice je také Nela Slováková (33), ta odcestovala na dovolenou sama, protože s ní nikdo z blízkých odletět nemohl. I tak si to na Maledivách užívá a sociální sítě zásobuje svými sexy snímky v plavkách.

Jedno z nejvíce sexy videí Nely Slovákové! V bikinách se natočila pro fanoušky na Maledivách

Krásné počasí v Indickém oceánu si se svou přítelkyní vychutnává i zpěvák Honza Kopečný (33). „Užívám si 3 týdny na Maledivách, potřeboval jsem utéct z té nervozity a načerpat novou energii. A ve chvíli, kdy se mi naskytla tato možnost, jsem neváhal. Je to tu krásné, opravdový ráj na zemi," řekl nám zpěvák, který po návratu plánuje naskočit do zkoušek nového muzikálu Láska nebeská.

K moři se rozhodla odcestovat také herečka Eva Holubová (64). Ta kvůli vládním opatřením nemůže vykonávat svoji profesi, a tak zabalila kufry a s dcerou Karolínou odjela na Sicílii, kde má už řadu let domeček a tráví tam volno několikrát do roka.

Poslední foto v plavkách: Eva Holubová už nesmí z vesnice na Sicílii, kde má dům, kvůli lockdownu ani na krok

Cestu za teplem absolvovala i Jasmina Alagič (33) s Rytmusem a jejich malým synkem Sanelem. Rodinka odletěla do Turecka, kde je stále počasí na plavky a slunění na pláži.

Poté, co měla po prodělaném covidu negativní výsledky, se rozhodla odletět na dovolenou také zpěvačka Olga Lounová (42), s rodinou se vydala na Kanárské ostrovy.

V polovině října zabalili kufry také bývalá tenistka Lucie Šafářová (36) a hokejista Tomáš Plekanec (40). I s dcerou Leontýnkou odletěli načerpat energii do Řecka.

A krásné západy slunce na pláži si dopřává i tenistka Karolína Plíšková (31), která s manželem Michalem Hrdličkou (34) tráví nouzový stav ve španělské Marbelle. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků