Russell Crowe a Britney Theriot spolu už nějakou dobu randí.

Russell Crowe a Britney Theriot spolu už nějakou dobu randí. Profimedia.cz

Roli Gladiátora by mu už možná nedali, ale se ženskými to pořád umí: Russell Crowe (56) sbalil o 26 let mladší blondýnku

Měsíce se spekulovalo, že má herec Russell Crowe (56) novou známost. Náklonností k o 26 mladší Britney Theriot (30) už se navíc netají. Pár, který se spolu hojně objevuje na veřejnosti, vyfotili při tenise, a při hře dokonce padla nějaká ta pusa.

Crowa a Theriot zvěčnili na kurtu v Sydney a podle všeho spolu sportují pravidelně. Britney si v roce 2013 zahrála s Crowem v thrilleru Zlomené město, ale od té doby se živí jako realitní agentka. Hovoří se také o tom, že je velmi podobná hercově exmanželce Danielle Spencer.

Zdá se navíc, že se Crowe snaží dostat zpátky do formy. Pro roli psychopatického stalkera v thrilleru Vyšinutý, který byl uveden letos v létě, musel výrazně přibrat. Oscarový herec proslul proměnami figury, kterými prošel kvůli rolím. Ostatně kdo by zapomněl na jeho svaly v Gladiátorovi.

Zarostlý cvalík: Dříve sexy herec by se nyní horkotěžko dostával do formy, kterou měl v Gladiátorovi, víc by mu šel Santa Claus

Ovšem je jasné, že i když Russell nemá na břiše zrovna pekáč buchet, rozhodně ví, jak sbalit ženskou. A to třeba i o 26 let mladší. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků