Britská bigamistka utekla po svatbě s teenagerem k dalšímu muži

Čtyřicetiletá Britka Sharon Broadleyová umí mužům silně zamotat hlavu. Přestože byla již jednou vdaná, nebránilo jí to v dalším sňatku, a to dokonce s o polovinu mladším Darrylem Broadleyem, kterému v době ženění bylo pouhých 19 let. Nejenže se tak dopustila bigamie, ale mladíkovi neváhala hned po líbánkách nasadit parohy s jiným mužem, informoval britský Daily Mail.

Dnes dvacetiletého Broadleye si žena neoprávněně vzala při církevním obřadu přesto, že už v tu dobu byla pět let vdaná za Paula Russella. Mladík přitom popsal jejich líbánky na anglickém ostrově Isle of Wight jako úžasné.

„Náš velký den byl krásný, stejně jako líbánky na Isle of Wight. Měli jsme v plánu uskutečnit i požehnání v kostele,“ řekl zklamaný Darryl. Týden před těmito plány dostal od své ženy omluvnou sms zprávu, že už jej nemůže dále vídat. Později se dozvěděl, že již chodí s někým jiným.

Prokurátorka Michelle Hewittová řekla ve čtvrtek městskému soudu v Salisbury, že si Broadleyová vzala Russella v červenci 2004, ale krizí procházeli od roku 2008 po obvinění z domácího násilí.
Omluvit se chce svému manželovi veřejně před soudem

S teenagerem Darryllem se Broadleyová seznámila v hospodě ve Wiltshire. Později spolu začali chodit a počali dítě, vzali se v listopadu 2009.

Advokát Broadleyové Stephen Clifford uvedl, že by se jeho klientka manželovi veřejně ráda omluvila před soudem. „Nedopustila se trestného činu pro finanční zisk nebo imigrační účely. Předtím byla zároveň obětí domácího násilí,“ nechal se slyšet Clifford.

Její první oficiální manžel Paul Russell však obvinění z domácího násilí popřel a uvedl: „Je to chorobná lhářka a velmi manipulativní osoba. Je mi toho mladého muže líto. Zničila mu život.“ 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků