Ani František ani Natália zatím nenašli klíč k vzájemnému porozumění. Video: TV Nova

Začínám být nas*anej. Líbánky Natálie a Františka ze svatební reality show měly kvůli urážce hořký konec

Reality show Svatba na první pohled zatím spojila tři páry. V každém dílu byla jedna svatba, novomanželé následně odletěli na svatební cestu, první pár už je zpět. Jsou jím Natália a František, mezi kterými to od začátku nejiskří a atmosféra spíš houstne.

„Je to tady krásný, jen mě mrzí, že si to s Natálkou moc neužíváme,“ zhodnotil František průběh líbánek s tím, že nálada je spíš v křeči. Ani on ani jeho žena zatím nenašli klíč k vzájemnému porozumění. „Franta se mě i ptal, co má udělat, ale já to sama nevím,“ svěřila nevěsta.

Barbie a Ken ze svatebního experimentu tráví líbánky na exotické pláži. Romantiku ale nečekejte

Celá situace je pro ni nová a složitá. Dle svých slov byla až na hranici zhroucení. František je zase zklamaný z toho, že Natália podle něj pořád poukazuje na jeho chyby. Na tom, že to mezi nimi nefunguje a vztah skřípe, se ale shodli.

Svatební cestu pak završila hádka na letišti v Praze.

„Musím říct, že začínám být nasranej, protože tvoje hláška, že při představě, že měla přeskočit jiskra, se ti chce blejt, to už mě docela uráží,“ řekl František. „Nechci nic hrát, nechci být falešná. Neumím se přetvařovat ani se nutit do nějaký kamarádský hry,“ odpověděla mu novomanželka, než z letiště každý sám odjel.

Ano s povzdechem: Třetí nevěsta ze svatební reality show odmítla ženicha políbit, pak se rozbrečela. Sklízí kritiku

V medailonku Natália dodala, že při hádce, v psychicky vypjaté situaci asi zvolila špatná slova, že to tak nemyslela a omluvila se.

Pár teď čeká několikatýdenní soužití ve společné domácnosti. Vztah navzdory dusnu, které mezi nimi panovalo, ani jeden zatím nezatracuje. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků