Rebel Wilson

Rebel Wilson

Oblíbená herečka promluvila o hubnutí: Shodila přes 20 kilo, ale ještě nekončí

Rebel Wilson (41) už několik měsíců udivuje fanoušky svou proměnou. Herečka shodila už přes 20 kilo a je téměř na své vysněné váze 75 kilogramů. A vypadá to, že s hubnutím ještě nekončí.

„V posledních letech jsem každému roku dala nějaké téma. Měla jsem rok zábavy, loňský pro mě byl rokem lásky a letos jsem si řekla, že to bude rok zdraví. V březnu mi bylo 40 a nikdy jsem své zdraví neupřednostnila, což bylo nejspíš vidět,“ nechala se slyšet v show Drew Barrymore.

„Jezdila jsem po celém světě, cestovala soukromými letadly a cpala se cukrem od rána do večera. Jsem hodně na sladké, miluji dezerty. Jako mnoho žen jsem i já zkoušela nejrůznější diety, ale tentokrát jsem potřebovala skutečně holistický přístup,“ přiznala.

„Byla jsem emocionálním jedlíkem, šlo u mě o způsob, jak se vypořádat se stresem a slávou. Je to občas hodně stresující a já s tím bojuji tak, že se cpu koblihami,“ vysvětlila.

Zhubla 20 kilo a vyrazila na pláž: Slavná komička předvedla figuru v plavkách, její zajda vysekané svaly

Svůj postoj tedy oblíbená herečka musela přehodnotit a změnit své stravovací návyky. Místo cukrů zvýšila přísun proteinu a výsledky jsou znát.

„Shodila jsem, tuším, tak 20 kilo, a ještě pár bych ráda dala dolů. Miluji svoje křivky a nemyslím si, že někdy budu úplně hubená, ale cítím se mnohem zdravěji.“

Rebel zhubla nejen díky zdravé stravě, ale také díky pravidelnému cvičení. Sama se sebou je momentálně spokojená, a to jak po fyzické, tak psychické stránce. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků