Jonathan Rhys Meyers

Jonathan Rhys Meyers Profimedia.cz

Už v tom zase lítá? Herec z Tudorovců, který léta bojuje s alkoholem, řídil pod vlivem a naboural

Herec Jonathan Rhys Meyers (43) byl zadržen poté, co naboural auto v Malibu a prokázalo se, že řídil pod vlivem alkoholu. K incidentu došlo v neděli, jak potvrdila losangeleská policie magazínu People.

Hvězda Tudorovců léta bojuje se závislostí na alkoholu. V léčebně byl od roku 2005 minimálně šestkrát. V roce 2015 se veřejně omluvil fanouškům poté, co svět obletěly fotky, jak na ulici klopí vodku přímo z lahve. Za pití na veřejnosti a výtržnosti byl zadržen několikrát.

V roce 2018 byl krátce zadržen, když dělal v opilosti problémy na palubě letu z Miami do Los Angeles. Byla s ním i jeho žena Mara Lane a tehdy roční synek Wolf (3). Zasahovat musel pilot letadla a policie herce odvedla hned po přistání. Tehdy se Meyers zavázal, že s pitím nadobro skoncuje. Přesunul se do Jižní Ameriky, kde vyhledal odbornou pomoc.

Tenhle hezoun byl ještě před měsícem troska? Neuvěříte, jak se dal seriálový herec dohromady

Herec neměl nejsnadnější dětství. Jeho otec rodinu opustil a matka rovněž bojovala s alkoholem. Sám herec nevěří, že s tím jeho problémy nějak souvisí a opakovaně uvedl, že byl až do svých 26 let abstinent.

„Ve skutečnosti mi alkohol nechutná. Jsem známý tím, že mám problémy s pitím, ale nejsem alkoholik. Když se napiji, má to devastující následky, ale nikdy nepotřebuji pít. Není to něco, po čem bych toužil,“ nechal se slyšet v minulosti. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků