Přemysl Pálek

Přemysl Pálek Herminapress

Aby uživil rodinu, našel si novou práci. Představitel Krysaře rozváží nákupy

Další umělec, kterého koronavirová pandemie donutila na nějaký čas změnit profesi, je muzikálový zpěvák Přemysl Pálek.

Představitel Krysaře jako hlava rodiny neponechal manželku a dvě malé dcery osudu a nastoupil do práce. Už třetí týden rozváží nákupy po Praze. „Baví mě to, protože autem jezdím rád. A pak, nesedím doma a neužírám se. A že tahám tašky s nákupy? To je místo fitka. Fyzička mi opravdu dolů nejde,“ usmíval se Přemek.

„Jasně že to dělám kvůli financím, rodinu musím uživit. Partnerka je také herečka, je s roční dcerkou doma, a navíc s desetiletou dcerou denně probírá školu. Má toho také dost,“ dodal.

Svoji profesi vykonávat nemůže, a tak si našel novou práci: Muzikálový zpěvák rozváží jídlo

Muzikáloví fanoušci znají Pálka nejen z Divadla Kalich, ale také z dalších pražských scén. „Na Fidlovačce jsme rozdělali Kouř, ale kvůli koroně divadlo zkoušky ukončilo. Do zkoušek Robinsona Crusoea v Divadle Na Maninách jsem nestihl ani naskočit. Vůbec nevím, jak dlouho tahle situace bude trvat, nedovedu to odhadnout,“ říká.

Partnerka Přemysla Pálka, herečka Charlotte Doubravová, je na tom obdobně. „Ještě v šestinedělí jsem nastoupila do muzikálové parodie 50 odstínů. Hrála jsem na 100 %. S Přemkem jsme systém hlídání a péči o děti dotáhli k dokonalosti. A teď nic...,“ smutně konstatovala Charlotte.

Sympaťák z muzikálů mění image: Díky svým malým dcerkám si nechal propíchnout obě uši!

Mladá rodina tak už do budoucna neponechá nic náhodě, a přestože se Přemek na jeviště těší, brigádu si ponechá. „Hodně o tom uvažujeme. Budu hrát a zpívat a ve volnu rozvezu nákupy. Asi to tak bude,“ uzavřel. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků