Modelka se těší na prvního potomka.

Modelka se těší na prvního potomka. Foto: Super.cz/Instagram V. Kašákové

Už se krásně zakulatila: Veronika Kašáková se pochlubila těhotenským bříškem na exotické dovolené

Už za pár měsíců se stane poprvé maminkou. Veronika Kašáková (32) si své těhotenství naprosto užívá. Poslední týdny pro ni ale rozhodně nebyly jednoduché. S přítelem Milanem oba onemocněli koronavirem a trávili dny především v posteli, kdy se u nich střídaly nejrůznější příznaky nemoci.

Není se tedy čemu divit, že se rozhodli strávit po nepříjemné nemoci pár dní v ráji. Modelka, která je v 7. měsíci těhotenství, si tak zabalila kufry a vyrazila do tepla. „S protilátkami v těle bychom měli být nějaký čas imunní. Po skončení naší karantény nám byla většina práce zrušena a po konzultaci s paní doktorkou i pojišťovnou se naše cesta jeví jako bezpečná, a tak věříme, že svým chováním nikoho neohrožujeme a že jsme všechna rizika správně vyhodnotili,“ svěřila se modelka, která odletěla na Maledivy.

Po prodělaném koronaviru utekla do tepla: Těhotná misska poslala pozdrav z exotiky

Z exotiky nyní poslala pár pozdravů a jak vidno, u tyrkysového moře a na bílých plážích se skvěle relaxuje. Vedle toho se nastávající maminka pochlubila svým rostoucím bříškem, které jí nesmírně sluší. „Byli jsme tu už v roce 2018,“ svěřila se Veronika, která se na podzim před dvěma lety zasnoubila. Ke svatbě sice ještě nedošlo, ale krásná životní událost a přírůstek do rodiny už klepe na dveře. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků