Martin Chodúr - Amor

Martin Chodúr se v klipu převlékl za kovboje: Pochlubil se i rodinkou. Syn mu roste jako z vody

Bývalý vítěz SuperStar, zpěvák Martin Chodúr (33), o sobě dal po delší době vědět. Představuje nový videoklip k singlu Amor, první skladby z připravovaného alba Tisíc a jedna noc, jejíž vydání je plánováno na první polovinu příštího roku. Pochlubil se i aktuální fotografií svojí rodiny. S partnerkou Ivonou Selníkovou, která se mu stará i o management, mu to klape a čtyřletý syn Martínek roste jako z vody.

Zpěvák si k písni napsal text i hudbu a kromě zpěvu v ní také hraje na saxofon, kytaru a syntezátory. Ostatní nástroje obstarala jeho doprovodná kapela MACH. Píseň Amor si pohrává s tématem lásky netradičním způsobem.

„Amor je římský bůh lásky, který nosí luk a šípy, jejichž rány probouzejí lásku nebo vášeň v jeho obětech. Často se stává, že láska přichází v nevhodnou dobu nebo vzplane mezi nesprávnými lidmi. Je spousta lidí, kteří se obávají, aby jim láska spíše nezpůsobila problémy. Já jsem si představil Amora jako obávaného desperáta, který střílí od boku a nemá s nikým slitování,” říká Chodúr.

Skladbu doprovází videoklip, který se natáčel ve westernovém městečku Boskovice na jižní Moravě.

Na kom se nejvíce podepsal čas? Takhle se od svého vítězství změnilo 7 vítězů SuperStar

„Když jsem si poprvé poslechl píseň Amor, nálada písně mě okamžitě zavedla na Divoký západ a přivedla mě na myšlenku zaranžovat klip do westernového stylu. Zčásti je to i pocta české filmové klasice Limonádový Joe. Líbila se mi myšlenka Amora jako negativní postavy a myslím, že herec Jiří Maria Sieber se této role zhostil dokonale,” dodal režisér Michael Mališ, který stojí i za scénářem a námětem videoklipu. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků