Bebe Rexha

Bebe Rexha Foto: Super.cz/Profimedia

Zpěvačce se nezdály fotky, které pořídili paparazzi. Fanouškům proto sama předvedla, jak vypadá v plavkách

Zpěvačka Bebe Rexha (32) je právem pyšná na své plné křivky a nezdráhá se je vystavovat. Když tedy svět obletěly snímky z mexické pláže, na nichž je v plavkách, Bebe se nezdálo, jak na nich vypadá.

Na Instagramu se proto předvedla ve stejných plavkách. Při nakrucování před zrcadlem pochopitelně vypadala lépe, než když ji zvěčnili paparazzi nepřipravenou.

„Jela jsem do Mexika s přítelem a viděla fotky, které nafotili paparazzi, tak jsem vám chtěla ukázat, jak ve skutečnosti vypadám v plavkách,“ nechala se slyšet ve videu.

„Ano, mám zadek a mám stehna. Mám i strie a celulitidu,“ přiznala s tím, že je pro ni někdy těžké mít se ráda, když vidí fotky, na nichž není zrovna dokonalá.

„Nikdy jsem si nenechala nic upravit. Nikdy jsem neměla žádnou liposukci ani nic podobného. Snažím se být zdravá a mít v úctě to, čím mě bůh vybavil. Také ráda jím a beru léky, po kterých mám zvýšenou chuť k jídlu,“ uvedla dále.

Zhubla nadbytečná kila, ale objemné pozadí jí zůstalo. Sexy zpěvačka předvedla své tvary v krajkovém overalu

Své tělo pak porovnávala se snímky od fotografů a podivovala se nad tím, jak na nich vypadá. „Ok, jsem velká holka, to beru. Vždycky jsem měla úzký pas a velká stehna, ale takhle přeci nevypadám. Hádám, že asi jo, když mě takhle vyfotili, ale nevím,“ dodala na závěr. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků