Líbánky Natálie a Františka ze Svatby na první pohled Video: TV Nova

Barbie a Ken ze svatebního experimentu tráví líbánky na exotické pláži. Romantiku ale nečekejte

I kdyby jim manželství založené na experimentu nevyšlo, zkušenost a zážitky jim nikdo nevezme. První oddaný pár z reality show Svatba na první pohled je sbírá na Zanzibaru.

Tam to bohužel nevypadá na romantiku, manželé Natália a František se naopak už po pár dnech dohodli, že si od sebe potřebují odpočinout. Alespoň jeden den, který se rozhodli strávit každý po svém.

Natália koupáním a meditací, František vyrazil na moře na kajak.

První reakce ženicha a nevěsty, kteří se poprvé potkali před oddávajícím aneb Když vám protějšek vyberou vědci

„Dali jsme si s Natálkou dárek, svobodu na jeden den. Každý jsme si vymysleli svůj program,“ říká fotograf na videu. „Trošku se mi i ulevilo, tím že jsem trávila den sama a byla jen sama se sebou,“ kvitovala zdravotní sestra.

Ač jsou jako pár velmi atraktivní, podle některých přátel vypadají jako Barbie a Ken, už od prvního dílu si televizní diváci všímají, že to mezi nimi moc nejiskří. Manželé narážejí na rozdílné povahy a potřeby. Zatímco ženich má rád kolem sebe živo a o všem si s chutí popovídá, nevěsta dává přednost klidu a tichu.

U oltáře smích a vášnivý polibek: Takhle vypadala svatba crazy manažerky a „hodného blázna“

Po návratu novomanžele čekají čtyři týdny ve společné domácnosti. Poté sdělí, jestli spolu zůstanou, nebo se jejich cesty zase rozdělí.

Druhým oddaným párem byli Štěpánka a Pavel. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků