Točila klip a přitom odhalila zadeček i běžně skryté tetování.

Točila klip a přitom odhalila zadeček i běžně skryté tetování. Foto: Super.cz/Lukáš Kimlička

Zadeček jako dva kmínky. Dara Rolins se pochlubila pevným pozadím

Zrušilo se jí sice víc než čtyřicet živých vystoupení, zpívat ale Dara Rolins (49) nepřestává. Popová diva využívá útlum kulturního dění k jiné práci, třeba k natáčení nových klipů. Vizuální podobu například dostala píseň Pena.

Celý klip je překvapivě natočený na mobil. „Jako jeho ambasadorka jsem s ním nechtěla pouze fotit, ale měla jsem potřebu spojit ho se svým světem a hudbou. Jeho vlastnosti se dají přirovnat ke kameře, na které se klipy točí,“ vysvětluje zpěvačka.

Fitka jsou zavřená, ale pekáč buchet má dokonale upečený stále! Dara Rolins ukázala bříško a vnady bez podprsenky

Je to poprvé, co se Rolins vzdala početného štábu a spolehla se na nezvyklý způsob záznamu videa. „Jde o mou premiérovou zkušenost, a nejen moji. Přiznám se bez mučení, jisté obavy tu byly. Naštěstí se už při prvních záběrech rozplynuly,“ oddychla si Dara, která byla v tomto ohledu průkopnicí. „Zjistila jsem, že jsme byli první v Evropě, kteří se do takové věci pustili. Ostatní tedy s napětím očekávají výsledek,“ říká Dara, která by chtěla klip představit už 12. listopadu.

Vizuální podobu klipu měl pod palcem Lukáš Kimlička, který měl už v minulosti na starosti jako art director její klip k písní Zákon. Renesanční umělec, který je fotografem, návrhářem i vizážistou, se tentokrát zhostil role režiséra, scenáristy a jednoho ze tří kameramanů.

Rolins podstoupila v tichosti další plastiku. Popová diva totiž nemohla volně dýchat

Zpěvačka zvládla natočit i světelně náročné scény, kdy pózuje v červeném světle oděná do odvážného body, které odhalovalo její pevný zadeček. „Tím, že jsme měli na natáčení dost času a vše se točilo na jedné lokaci, měli jsme možnost se s tímto médiem seznamovat. Na všechny otázky jsme nakonec našli odpovědi. Doufám, že tento klip bude důkazem toho, že i telefon s určitými parametry může nahradit kameru a třeba taky ušetřit peníze za drahou techniku,“ říká Dara Rolins. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků