Kendall Jenner

Kendall Jenner Profimedia.cz

Po Kim to schytala i její mladší sestra: Sexy modelku Kendall fanoušci ostře kritizují kvůli večírku

Minulý týden to Kim Kardashian pořádně schytala za narozeninový výlet do tropického ráje, na který uprostřed pandemie koronaviru vzala své nejbližší. Nyní si vzali hateři na paškál její mladší sestru, modelku Kendall Jenner (27).

Takhle to vypadá na ostrově, kde Kim Kardashian oslavila kulatiny: Noc v tomto resortu vyjde skoro na půl miliónu

Jenner oslaví v úterý 25. narozeniny a o víkendu proto uspořádala oslavu. I přes zákaz sdílení sociální sítě zahltily fotky a videa z večírku, a řada sledujících Kendall za party odsoudila.

„Video, jak Kendall sfoukává svíčky na dortu, zatímco se číšník, který má roušku, snaží uhnout, je ta nejděsivější věc letošního Halloweenu,“ komentovala jedna ze sledujících na Twitteru.

„Kendall Jenner uspořádala halloweenský večírek uprostřed pandemie a snažila se hostům zabránit ve sdílení fotek a videí, aby o tom nikdo nevěděl,“ odsoudila modelčino počínání jiná.

„Ani jedna z celebrit neměla roušku,“ byl znechucený jiný fanoušek. Podle E! News ovšem byli všichni přítomní předem testovaní na covid.

Večírku se účastnili například manželé Bieberovi, Jaden Smith, Kylie Jenner, modelka Winnie Harlow, rapperka Saweetie a další. Kendall, která se objevila v kostýmu Pamely Anderson, se k věci prozatím nevyjádřila.

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků