Bolek Polívka se fotil pro dobrou věc.

Bolek Polívka se fotil pro dobrou věc. Foto: foto Markéta Novak

Premiéra filmu byla odložena, ale focení se stihlo: Takhle Bolek Polívka pózoval s bývalým tulákem

Letos v létě, po jarních koronavirových restrikcích, probíhalo natáčení snímku Gump. Rodinný film v hlavní roli s Bolkem Polívkou (73) měl mít začátkem prosince premiéru. Ta se ale kvůli novým vládním opatřením neuskuteční. Světlo světa ale spatří charitativní kalendář, který ke snímku vznikl.

Během natáčení si tak Bolek Polívka, stejně jako jeho kolegové, vyzkoušel i roli modela. Pózoval se psem, který měl začátek života stejně těžký jako hrdina knižního bestselleru, podle kterého film vznikl. „Gump byl jako čtyřměsíční štěně odebrán organizací Za práva zvířat z.s. z pozemku, kde žil sám pod vlnitým plechem. Dnes má krásný a spokojený život s Filipem Rožkem, autorem knihy,“ uvedla fotografka Markéta Novak.

Ivana Chýlková v odvážném modelu: Předvedla dekolt a pózovala se zachráněným pejskem

„S Bolkem Polívkou se fotilo opravdu dobře, s hlavním hrdinou si skvěle sedli a Bolek byl velmi ochotný zapózovat i během natáčení pro dobrou věc,“ řekla Super.cz fotografka, jež na charitativním kalendáři, který je k prodeji, pracovala. Před jejím objektivem pózovala také Ivana Chýlková, které taktéž dělal společnost dnes už bývalý tulák. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků