Roman Vojtek je s dětmi v karanténě.

Roman Vojtek je s dětmi v karanténě. Foto: archiv R. Vojtka

Roman Vojtek i s dětmi má koronavirus. Těhotná manželka v 9. měsíci musela okamžitě z domu!

Herec a zpěvák Roman Vojtek (49) má koronavirus. V karanténě je se svými dětmi, které jsou také pozitivní. Domov okamžitě opustila Romanova manželka Petra Vojtková, která je v 9. měsíci těhotenství.

"Jo, chytli jsme taky koviďáka. A to hned všichni tři. Já i děti. Jedem v karanténě několikátý den. Děti jsou na tom dobře a já to koupil také v lehčí formě. Peťka je naštěstí, pár dní před porodem, v pořádku. Zatím. Čekají ji další testy. Nebydlí teď s námi. Je jinde a nám se moc stýská," prozradil Vojtek.

Porod klepe na dveře: Petra Vojtková ale o pohlaví miminka stále mlží

"Já to čapnul od dětí, které, jak jsme zjistili, se bohužel nakazily kvůli nezodpovědnosti a laxnímu přístupu. Máme nouzový stav, všichni víme, co to znamená a obnáší, ale jsou lidé, kteří se dál scházejí, i když jim není třeba nejlépe, chodí na návštěvy k dalším rodinám, kamarádkám a absolutně nedomýšlejí následky svého chování," kroutí hlavou Vojtek.

Nejen Muradov. Koronavirus má i jeho partnerka Monika Bagárová. Jak to doma zvládá s malou dcerou?

"Děkuji všem zdravotníkům a lidem kolem, kteří se starají o ty, kteří to opravdu potřebují. Víte, maminka Petry pracuje v Brně v nemocnici, kde je ono jedno covid oddělení. Víme, jak to tam vypadá, kdo tam leží, a jaké má problémy, jak se změnil třeba věkový průměr pacientů. Toto jsou pro mě třeba ty správné informace. Proto chci jen všem těm, kteří říkají, ať jsem vlastně rád, že tu "strašnou" nemoc, o které se musím dovědět, že ji vůbec mám, až z testu, popřát pevné zdraví, a ať jejich lehkomyslnost a povýšenectví ublíží co možná nejméně lidem," dodal Vojtek. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků